HAKKIMIZDA

Avukat Süleyman Mert Soysal, İstanbul’da uluslararası alanda faaliyet gösteren saygın hukuk bürolarında 2006 yılından itibaren özellikle fikri mülkiyet, bilişim, ticaret ve şirketler, sağlık, medya ve reklam hukuku alanlarında çalışmış, bu uzmanlık alanlarından yola çıkarak 2015 yılında Soysal Avukatlık Bürosu'nu kurmuştur.

Soysal Avukatlık Bürosu, müvekkillerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı gibi görüp, müvekkillerin taleplerini daima ön planda tutmayı temel prensip edinmiştir. Çalışmalarımızda; genç, dinamik ve istekli yapımızla müvekkillerimize gereken en yakın ilgi gösterilirken uluslararası alanda faaliyet gösteren hukuk bürolarında 10 yıla yakın çalışarak elde ettigimiz deneyim ve kurumsal anlayış yansıtılmaktadır. Bu çerçevede Büromuz gerek dava takibinde gerekse ticari işletmelerin günlük işlerinden doğabilecek hukuksal sorunlarda müvekkillere en hızlı, kapsamlı ve etkili çözümler sunmayı hedeflemektedir.

 

Avukat Onur Alper ulusal ve uluslararası birleşme ve devralma konularında uzmanlaşmıştır. Bu yönde birçok sözleşme hazırlamış, müzakerelerde aktif rol oynamıştır.

Onur  Alper ayrıca; inşaat, enerji ve teknoloji alanlarında faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası müvekkillere günlük ihtiyaçlarından doğan hukuki konularda danışmanlık hizmeti vermektedir. Bununla birlikte startup sürecindeki şirketleri girişim sermayesi ile melek yatırımcı bulma konusunda temsil etmektedir.